Koncertu un festivālu filmēšana

Mēs filmējam starptautiskus deju festivālus, teātra festivālus, mākslas forumus, mūzikas koncertus, baleta uzvedumus un citus mākslas un kultūras pasākumus.

Koncerta ierakstā jāņem vērā viss, lai parādītu katru dalībnieku un visu kopainu tā, lai krāsu un ēnu spēles rezultātā radītos jauns tēls. Lai izdotos kvalitatīvas koncertu fotogrāfijas un video ieraksti nepieciešami augstas kvalifikācijas speciālisti, un tādi mums ir.

Mūsu klienti

Mūsu kompānija sadarbojas ar lielākajām deju studijām Latvijā, piemērām, Grande, Eventus, Verastudio, Zadorinka, Ivuška, Dancītis, Rondo un citām.

Mēs esam arī tādu lielu Starptautisku deju festivālu kā Rīgas Pavasaris, Baltshow un Ziemas Pasaka, kā arī Rīgas Horeogrāfiskās skolas izlaiduma koncertu oficiālie operatori.

Kāpēc izvelēties mums?

Mūsu darbi

Pirms izrādes mūsu speciālisti sazinās ar pasākuma rīkotājiem, lai pārrunātu programmas detaļas. Ja iespējams, mēs apmeklējam mēģinājumus, lai labāk saprastu gaismas konfigurāciju un skatuves telpas aprīkojumu. Iepazīstamies ar scenārija plānu un uzklausam izrādes režisora domas par akcentiem, uz kuriem jāliek uzsvars. 

Horeogrāfija

Klasisko deju, modern, tautas deju filmēšana

Muzikālie koncerti

Mūzikas grupu koncertu, solistu koncertu filmēšana

Bērnu pasākumi

Bērnu horeogrāfisko grupu izrādes, skolas pasākumu filmēšana

Izrādes

TV izrāžu, mūziklu, džeza pasakumu filmēšana

Mūsu darbu retrospektīva

Vairāk darbus varat apskatīt mūsu Flickr (foto) un YouTube (video) kanālos.